رای آنلاین چیست؟


رای آنلاین اولین شبکه مجازی کاندیدای انتخابات ایران است که با هدف معرفی رزومه کاندیدای انتخابات ایران از سال 94 شروع به فعالیت کرده است.

امروزه با گسترش شبکه های مجازی و نقش غیرقابل انکار آنها در اطلاع رسانی و تبلیغات، وجود بستری کاملا ایرانی برای تبلیغات و معرفی کاندیدای انتخابات ایران امری ضروری به نظر میرسد. در انتخابات سالهای اخیر شاهد این بودیم که اکثر نامزدهای انتخاباتی ایران به دلیل نبود یک سیستم جامع سراسری کاملا ایرانی جهت معرفی و تبلیغات در فضای مجازی ناگزیر رو به شبکه ها و بسترهای خارجی مانند انستاگرام و تلگرام آورده بودند. همین مسئله موجب شد که شرکت آرشام که مدتی است فعالیت خود را در حوزه رواج بسترهای مجازی مبتنی بر وب شروع کرده است، دست به یک اقدام خلاقانه بزند و این شبکه مجازی را طراحی و پیاده سازی و پشتیبانی کند.

امیدواریم این شبکه مجازی بتواند فرهنگ تبلیغات درست انتخاباتی را در ایران رواج دهد و مردم با مطالعه رزومه نامزدهای انتخاباتی رای خود را با آگاهی و شناخت کامل از ایشان به صندوق رای بیندازند.

قوانین و مقررات

از آنجایی که ماهیت شبکه های مجازی اینگونه است که زیاد قوانین پایدار و ثابتی ندارند از همه کاربران این سایت خواهشمندیم که به ذکر این موارد در استفاده از سایت توجه کنند به امید اینکه این شبکه مجازی به جایگاه واقعی خود در ایران برسد و بتواند رسالت خود که "کمک به ترویج فرهنگ انتخاب آگاهانه" است را انجام دهد.

  • لطفا در صورتی که اسم کاندیدای مورد نظر در سایت ذکر نشده است در بخش تماس با ما ، ایشان را به ما معرفی نمایید.

  • زمان ارسال رزومه اسکن "تاییدیه ثبت نام در انتخابات" را نیز ارسال نمایید.

  • رزومه ارسالی حتما در قالب فایل "Word" باشد.

  • برای ارسال عکس کاندیدا ترجیحا یک عکس واضح از چهره ایشان بفرستید.

  • در صورت مشاهده هرگونه اشتباه در معرفی کاندیدای انتخاباتی در بخش "تماس با ما" ما را با خبر کنید.

  • از آنجایی که این سایت هیچگونه حامی مالی ندارد از شما کاندیدای محترم خواشمندیم مبلغ ناچیز هزینه ثبت رزومه خود را به موقع پرداخت نمایید.

  • انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

  • این سایت هیچگونه وابستگی به حزب یا گروهی ندارد.

جهت آشنایی بیشتر با دیگر خدمات و محصولات شرکت آرشام میتوانید از وب سایت ما بازدید نمایید . arsham.co